הצהרת נגישות

לקבוצת אשלי- לירן חשיבות רבה בהנגשת השירות הניתן על ידה לבעלי מוגבלויות תוך שמירה על כבודם ושילובם בחברה בהתאם להוראות חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, התשנ"ח-1988 והתקנות שהותקנו מכוחו.

האתר נבנה בהתאם להוראות הנגישות המופיעות ב W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0, level AA . במסגרת הנגשת האתר הקפדנו על שפה פשוטה וברורה, יכולת תפעול פשוטה, נוחות לגלישת מקלדת, נגישות לתוכנה לקריאת מסך (גלישה באתר באמצעות מקלדת )בנוסף לעכבר, וזאת על מנת לאפשר למרבית האוכלוסייה לגלוש בקלות ובנוחות יחסית.

נגישות פיזית:

עובדי החברה העוסקים במתן שירות ללקוחותיה עוברים הדרכות במסגרתן מקבלים כלים מעשיים למתן שירות נגיש. עובדי החברה מעניקים סיוע במילוי טפסים, ניתן פטור מהמתנה בתור ועוד. אדם עם מוגבלות ראיה, רשאי להיכנס למשרדי החברה מלווה בחיית שירות ובנוסף רשאי לתאם ליווי עם רכזת הנגישות של חברתנו.

משרדי החברה (רח' התדהר 2, רעננה(בית המילניום)): דרכי הגישה למשרדים נגישים; גישה ישירה מהרחוב הכולל מעלית, המעליות המובילות למשרדי החברה נגישות; חניה נגישה לרכב הנושא תו נכה מצויה בחניון התת קרקעי בבניין, דלפק קבלה נגיש.

משרדי המכירות:

בורכוב 86 רעננה: כניסה נגישה, חניה נגישה, מעלית נגישה, שירותים נגישים.

מידע נגיש:

מערכת ניתוב שיחות הטלפון נגישה והמידע הוקלט בשפה ברורה וללא מוסיקת רקע. בנוסף, ניתן ליצור קשר עם החברה בכל אחת מן הדרכים הבאות:

  • באמצעות פנייה לדואר אלקטרוני: office@ashli.co.il וציון פרטי הפונה למענה חוזר.
  • באמצעות פקס שמספרו 09-7446151
  • טופס "צור קשר" באתר האינטרנט

לבקשת אדם עם מוגבלות, אנו נמסור מידע באופן שיבטיח לו נגישות למידע ולקבלת השירות. המידע יימסר לבקשת אדם עם מוגבלות באמצעות התאמת נגישות המתאימה למוגבלותו.

רכזת נגישות ופניה בנושא נגישות: רכז הנגישות של חברתנו הוא מר משה שרביט , טלפון:   097726177 שלוחה 9, דוא"ל: office@ashli.co.il, כתובת למשלוח דואר: ת.ד4115 אזור תעשייה רעננה.

אם במהלך ביקור במשרדים החברה או במשרדי המכירות, או במסגרת גלישה באתר שלנו נתקלתם בקושי בנושא נגישות, צוות הנגישות של אבני דרך  עומד לרשותכם במגוון ערוצים לפנייה בנושאי נגישות, נשמח לקבל מכם משוב.

הצהרה זו עודכנה בתאריך: 9.11.2022

דילוג לתוכן